17-letni chłopiec kupił swojej mamie nowy dom po tym, jak zarobił miliony euro pracując w domu…

„To najlepsza okazja jaka kiedykolwiek mi się trafiła! Jesteśmy normalną, ciężko pracującą rodziną. Chciałem po prostu zarobić dodatkowe pieniądze dla mnie i mojej mamy. To tak łatwe, że moja mama nie uwierzyła kiedy jej o tym powiedziałem!”

17-letni chłopiec kupił swojej mamie nowy dom po tym, jak zarobił miliony euro pracując w domu...
17-letni chłopiec kupił swojej mamie nowy dom po tym, jak zarobił miliony euro pracując w domu…

17 letni Tymon – nastolatek taki jak każdy inny, wraz ze swoją mamą wyjechał jakiś czas temu za granicę w celu poszukiwania lepszego życia. Samotnie wychowująca Tymona matka żyła skromnie “od pierwszego do pierwszego”, emigracja nie było konieczna, lecz chciała zapewnić lepszy byt dla nastolatka. Bardzo jej się to opłaciło, jak sama twierdzi – jej życie wygląda teraz o wiele lepiej niż dobre kilka lat temu, a to wszystko dzięki Tymonowi. Całą swoją historię przedstawiła w angielskim telewizyjnym programie śniadaniowym “Good Morning Briatin”.

Oglądając program Good Morning Britain, Tymon dowiedział się o automatycznej platformie handlującej. Zamysł był prosty: dać przeciętnemu Kowalskiemu możliwość zarobienia pieniędzy na ogromnej popularności tradingu nawet w przypadku, kiedy nie ma on absolutnie żadnego doświadczenia inwestycyjnego lub technologicznego.

Po wpłaceniu przez użytkownika depozytu początkowego (zazwyczaj w kwocie 250 EUR lub większej) może on łatwo i szybko rozpocząć działania na platformie. Korzystając z kombinacji danych i uczenia maszynowego, platforma podpowiada użytkownikom jaki jest najlepszy czas na tanie kupno i drogą sprzedaż, co umożliwia maksymalizację zysków. Tymon powiedział nam, że skorzystał z karty debetowej swojej mamy aby wpłacić depozyt początkowy. Kwota, która została na ten depozyt przeznaczona miała być pierwotnie wcześniejszym prezentem gwiazdkowym Tymona w 2018 roku: nowym Xboxem.

Aby zademonstrować możliwości platformy, Tymon poprosił Kate Garraway o wpłatę depozytu w kwocie 250 EUR na żywo w programie.

Kate wyraża zdziwienie, zarabiając pierwsze pieniądze na platformie transakcyjnej po dokonaniu swojej pierwszej w życiu inwestycji!
Kate wyraża zdziwienie, zarabiając pierwsze pieniądze na platformie transakcyjnej po dokonaniu swojej pierwszej w życiu inwestycji!

„Słyszałam o tradingu i ogromnych sumach pieniędzy jakie można na nim zarobić. Nigdy jednak żadnego nie kupiłam. Nie miałam pojęcia od czego zacząć. Okazało się to jednak bardzo proste. Skorzystałam ze swojej karty kredytowej aby wpłacić depozyt. Teraz platforma inwestuje za mnie, a ja zarabiam pieniądze.“ 

Kate

Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 EUR Kate rozpoczęła handlowanie na platformie kupując akcje za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 3 minut kwota jej funduszy wzrosła do 483,18 EUR, co daje 233,18 EUR zysku.

Kate Garraway i Jeremy Kyle po zobaczeniu zysków nastolatka zapragnęli dowiedzieć się więcej o platformie transakcyjnej
Kate Garraway i Jeremy Kyle po zobaczeniu zysków nastolatka zapragnęli dowiedzieć się więcej o platformie transakcyjnej

Każdy w programie, łącznie z pracownikami produkcji, był zdziwiony jak łatwo w ten sposób można zarobić pieniądze. Platforma jest niezwykle przyjazna użytkownikowi i umożliwia generowanie zysków na wiele sposobów ze względu na wahania wartości akcji.

Zanim Tymon otrzymał szansę aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, Kate wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 8 minutach zarobiłam już 398,42 euro”..

“Akcje są obecnie tak popularne, że nawet ktoś taki jak Kate (bez urazy, Kate) może zarabiać na nim pieniądze. Wchodzę w to! Też chcę mieć dla siebie kawałek tego tortu!” 

Jeremy

Zdedydowaliśmy się wypróbować platformę, aby zobaczyć czy zarabianie pieniędzy poprzez korzystanie z niej jest naprawdę możliwe.

Oto wniosek: szybko odkryliśmy, że platforma pobiera prowizję w kwocie wynoszącej 2% zysków które uzyskał użytkownik. Aby rozpocząć działanie na platformie należy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwota ta jest początkową inwestycją użytkownika i będzie przeznaczona na zakup akcji poprzez oprogramowanie transakcyjne.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się że cały system zarabia kupując akcje, kiedy ich cena ma tendencję wzrostową ORAZ sprzedając je, kiedy ich cena ma tendencję zniżkową. Działanie takie jest znane jako krótka sprzedaż. Platforma umożliwia dokonywanie takiej sprzedaży z łatwością oraz w pełni automatycznie.

MOJE WYNIKI PO 7 DNIACH KORZYSTANIA Z PLATFORMY: 
Zdecydowałem się założyć konto na stronie systemu, wpłaciłem początkowy depozyt w kwocie 250 euro i aktywowałem konto. 

W trakcie programu Kate zarobiła 233,18 EUR w ciągu 3 minut. Mnie zajęło to znacznie dłużej. Platforma potrzebowała 20 godzin, aby wygenerować zysk w kwocie 192,19 EUR. Nadal jest to imponujący wynik! Nigdy wcześniej nie kupiłem akcji i nigdy w swoim życiu niczym nie handlowałem. A jednak udało mi się zarobić na tym pieniądze.

Każdego dnia poświęcałem około 5 minut aby sprawdzić wyniki. Po 5 dniach zysk wynosił już 630 EUR. To oznacza wzrost mojego kapitału początkowego o 252%. Zacząłem naprawdę wierzyć w tę platformę.

Po 7 dniach moje fundusze wynosiły już 1930 EUR. W tym momencie w moim umyśle zaczęło pojawiać się mnóstwo pomysłów na to, jak mógłbym wydać te pieniądze. To więcej niż zarobiłem w pracy przez cały tydzień, a na sprawdzanie platformy poświęciłem mniej niż 30 minut.

Zdecydowałem się na pozostawienie mojego konta aktywnym przez łącznie 15 dni, ponieważ chciałem zobaczyć ile można w tym czasie zarobić. Ostatecznie na moim koncie widniała kwota 7380,10 EUR. Miałem jednak na koncie także nieudaną transakcję na kwotę 79,51 EUR. Przejrzałem zatem historię kupna i sprzedaży akcji i odkryłem, że nie każda transakcja była dla mnie zyskowna. Na niektórych traciłem pieniądze.

Ta platforma to nie magia, jednak 70% moich transakcji przyniosło mi zyski. Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 EUR byłem w stanie zarobić 7300,59 EUR netto. Zajęło mi to mniej niż 30 minut tygodniowo. Nie miałem do tego żadnego doświadczenia technicznego czy inwestycyjnego.

Jak można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, zdecydowałem się wypłacić z konta moje fundusze w kwocie 7300,59 EUR.

Jak z łatwością wypłaciłem pieniądze z mojego konta na platformie
Jak z łatwością wypłaciłem pieniądze z mojego konta na platformie

Wypłacone pieniądze miałem już na koncie tego samego dnia. Dzięki wypłatom przelewem expresowym i profesjonalnej obsłudze.

Zrzut ekranu z otrzymanej przeze mnie płatności
Zrzut ekranu z otrzymanej przeze mnie płatności

Podsumowując, na korzystaniu z platformy zarobiłem 7300,59 EUR. Zdecydowałem się przeznaczyć te pieniądze na wakacje za granicą. Kiedy wrócę zdecydowanie wpłacę pozostałe po wakacjach pieniądze na konto na platformie. Może nawet rzucę pracę!

Właśnie teraz platforma umożliwia naszym czytelnikom wypróbowanie jej. Warunkiem jest wpłacenie depozytu w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwotę tą można wypłacić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost popularności platformy handlowej minimalna kwota depozytu początkowego może wzrosnąć!

Dlatego też istotne jest aby zarejestrować się na stronie jak najszybciej, ponieważ nie wiemy przez jaki czas będą jeszcze wolne miejsca.

Możesz zasilić konto za pośrednictwem karty kredytowej lub transferu bankowego.

Aby rozpocząć, należy wykonać trzy poniższe kroki: 
1. Załóż darmowe konto 
2. Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 250 EUR 
3. Korzystaj z platformy transakcyjnej, aby generować zyski

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie

Krok 1: Wprowadź swoje dane osobowe aby założyć darmowe konto

Krok 2: Wpłać depozyt w minimalnej kwocie inwestycji 250 EUR

Krok 3: Wypłać zyski (lub potraktuj je jako dalszą inwestycję, aby wygenerować więcej zysków!)

Krok 4: Ciesz się zyskami

Powiązane linki: 

Oficjalna strona platformy

Możliwość komentowania została wyłączona.

z
zarobił(a) właśnie
PLN za pośrednictwem
Platformy
. Gratulujemy!